Çift Saatlerin Anlamı

00:00 Saatinin Anlamı

00:00 saatinin anlamı aklınızda olan kişi rüyasında sizi görüyor anlamı taşır. Uyumadan hemen önce de sizinle alakalı mutlu hayallere de dalmış olabilir. Bu kişinin aklında olan kişi de sadece sizsiniz.

Aşk Hayatında Yaşanacak Gelişmeler

Bu kişi devamlı olarak sizinle ilgili anılarını düşünüyor. Bu kişi senden uzak olabilir fakat kalbinde siz varsınız. Siz onun hayatına fazlasıyla anlam katıyorsunuz. Bu saat aynı zamanda sevdiğiniz kişinin sizi düşündüğüne yorumlanır. Hatta ertesi sabah da sizi arayarak rüyasında sizi nasıl gördüğünü anlatabilir. Bu kişi sizden uzak olması nedeniyle çok üzgün ve son olarak da duyguları sana karşı hiç değişmemiş. Sizle görüşmek için adeta fırsat kullanıyor.

0 Sayısının Numerolojide Anlamı

Akrep burcu ve Pluton’un tesiri altındadır. Tarotta karşılığı ‘Deli Kartıdır’. Bir sayının solu ile yan yana geldiğinde tesiri yoktur. Ama bir sayının sağına konduğunda, o sayının değerini 10 kat arttırır. Kimi eski uygarlıklarda ‘evrenin rahmi’ olarak geçer. Çünkü sayı olarak görülmediği için, her şeyin başlangıcından önceki süreci yani Bin Bang’ı temsil eder. Kendisiyle çarpılan her sayıyı yok ettiği için numerolojik bir değer taşımadığı için kişiliğe tesiri bulunmamaktadır.

Hem çok büyük bir potansiyeldir, hem de ağırlıksız, henüz bir şekle girmemiş, enerji yükü oluşmamış, saf bir sayıdır.

Sonu sıfır olan bütün sayılar gibi mistiktir. Ve ruhlar dünyası ile bağlantılıdır. Ruhun beden girmeden önceki halini sembolize ettiği için, hamilelik habercisi olabilir. Bazen bir fikrin doğuşunu, bazen bir fırtınanın kopmasından önceki andır.

Teknolojik gelişmeler, keşifler, bilimsel buluşlar vb. hepsi sıfırdan başlamışların başarı öyküleridir. Sıfır potansiyelin habercisidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu