Ayna Saatler

01:01 Saatinin Anlamı

Bu saat için günün ilk saatleri diyebiliriz. Bu zaman dilimini yakalayabilirsen bil ki hayatındaki kişi de seni seviyor. Şuanda hayatında düşündüğü ve sevdiği tek kişi sensin fakat onun sevgisini hak etmen gerekiyor. İlişkiniz yeni başlayacak veya şuanda ilişki içerisinde olabilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin size karşı ilgisi hiç bitmeyecek.

Hayatın boyunca karşına çıkacak en doğru kişi ile berabersin. Bu insan hayatın boyunca her kararında seni destekleyecek ve arkanda duracak birisi. Başka insanlarla karşılaştırıp sakın onu kaybetme. Ve onun için elinden ne geliyorsa yap. Sevdiğin kişi şuanda seninle ilgili güzel hayaller kuruyor ve seninle ilgili güzel planları var. Ayrıca görüşmediğiniz de seni çok özlüyor.

2 Sayısının Numerolojide Anlamı

Destek verici ve uyumlu bir sayıdır. Gezegeni ay, elementi su, burcu ise boğadır. Pasif ve kadınsıdır.1 sayısının başlatmış olduğu süreç bu sayıda enerji kazanmak ve bu enerjiyi dengelenmek amacıyla bir durağa uğramıştır.

Bazı durumlarda 2 sayısı başlatılmış olan süreçte verilecek olan önemli bir kararın da simgesi olabilir. Aynı zamanda da bir sayısının ilk uğramış olduğu noktadır ve bu durum bir oluşumun şekillenme adımıdır.

Bu sayı sürükleyici ve devamlılık sağlatıcı bir sayıdır. Alıcı ve vericiyi gösteren bu sayı iki tarafın da memnun kalacağı alışveriş veya kararın simgesi olarak da yorumlanabilir. Bununla beraber bu sayı alınacak olan karara bağlı olarak da yaşanacak olan ilerlemeyi de simgeler.

1 Numaralı Tarot Kartının Anlamı

The Magician, Sihirbaz kartı ya da Bir Öğretmen olarak adlandırılan bir numaralı tarot kartında sihirbazın sağ elinde küçük bir asa bulunmaktadır. Sihirbaz bu asa ile gökyüzünü işaret eder. Diğer eliyle ise yeryüzünü gösteren sihirbaz, gücünü yüksekten alıp yeryüzüne aktarır. Sihirbazın başının üzerinde bulunan sonsuzluk işareti ebedi yaşamın sembolüdür. Sihirbazın önündeki masada bulunan kılıç, kupa, asa ve tılsım tarotun Küçük Sırlar grubuna ait dört ana elemandır.

Kehanet anlamı olarak; ustalık, riskler, başarıya ve amaca ulaşma, politika, arzular ve önemli kararları işret eder.

Bir numaralı tarot kartının ters anlamı ise eldeki gücün kötü amaçlar için kullanılmasını, irade zayıflığını, skandalları ve kurnazlıkları anlatır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu