Ayna Saatler

02:02 Saatinin Anlamı

Bu saat dilimini yakalayabildiysen tebrik ederim hoşlandığın kişi de senden hoşlanıyor. Henüz sana aşık değil ve şuan seninle ilgili çok ciddi şeyler düşündüğü söylenemez. Fakat hareketlerin, tavırların, konuşman ve görünüşün çok hoşuna gidiyor. Şuanda senin doğru insan olup olmadığını anlamaya çalışıyor.

Bu sebeple seninle uzun vadeli bir şey düşünmeden önce seni yakından tanımaya çalışıyor ve en önemlisi sana güvenmek istiyor. Eğer ona özenle yaklaşıp aradığı güveni aşılayabilirsen mutlu bir birlikteliğe doğru yol alacaksınız. Belli mi olur belki sonu evliliğe gidecek. Ama unutmaman gereken karşında seni gerçekten tanımaya çalışan, güven arayışı içerisinde ve sana gerçekten hayran biri var.

4 Sayısının Numerolojide Anlamı

4 sayısının elementi toprak, burcu yengeç, tarotta temsil etmiş olduğu kart ise İmparator kartıdır. Toprak, ateş, su ve hava elementleri bu sayıda birleşmiştir ve amaca gidilen yolda gereksinim duyulan bütün element ve ham maddeler bu sayıda bulunmaktadır.

Bu sayı aynı zamanda yapbozun eksik olan parçasının da bulunuşunun bir simgesidir. Bu sayı ile birlikte akıldaki bir fikir veya proje işletilmeye hazır bir hale gelmiştir. Bu sebeple de bu sayının hamileliğin bitişi ve sonucunda da bir bebeğin dünyaya gelişine dair bir olasılığı da bulunmaktadır.

Maddi sonuçların alınması veya dünyevi kazançlar bu sayının yönetimindedir. Bundan sonraki evrede de gidilecek olan yönün belirlenmesi evresine geçilecektir.

2 Numaralı Tarot Kartının Anlamı

The High Priestess ya da Başrahibe kartı olarak adlandırılan iki numaralı tarot kartında tahtta oturan genç bir kadın vardır. Kadının ayaklarında hilal, tacında ise dolunay vardır. Göğsünde bulunan güneş haçı, yaşamın olumlu, olumsuz yönlerini ve dört ana elemanı gösterir.

Bir yanında siyah bir yanında beyaz sütun vardır. Siyah sütun yaşamdaki olumlu yanları gösterir. Beyaz sütun ise yaşamdaki olumsuz yanları sembolize eder. Kart arzular ve ihtirasların bilinçlendirilmesi halinde aradaki perdenin kalkacağını ve yaratıcılığın ortaya çıkacağını anlatır.

Kehanet anlamı olarak gizliliklerin açığa çıkmasını, mistik güçleri, yaratıcılığı ve kültürel aydınlatmayı işaret eder. Ters anlam olarak ise genel bir bilgi ile yetinmeyi, ihtiras, şehvet ve kibri işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu