Ters Saat

03.30 Saat Anlamı 2021 – 03.30 Ne Demek?

03.30 Saat Anlamı ne demek ? 03 30 saati ne anlama geliyor? 03:30 saatinin anlamı ?

03.30 saat anlamı sevdiğiniz veya aşık olduğunuz kişinin size aşık olmayacağıdır. Eğer şu dönemde hayatınızda biri yoksa dikkatinizi çekmiş olan biri olabilir ve ilk iş de onun sizi düşündüğünü hayal edebilirsiniz. Ancak bu kişinin size hiçbir hissi yoktur. Bu durumdan dolayı da ileride size bu kişiyle aşk görünmüyor. Saatin taşımış olduğu anlamı şu şekilde detaylandırarak da anlatabiliriz:

Aşk Hayatı

Aşık olduğunuz kişiyle aranızdaki sevgi maalesef ki karşılıklı değil. Evli veya ilişkisi olan insanlar da partnerlerinin şu an içinde aklında değiller. Hatta şu an sevgiliniz başkasını da düşünüyor olabilir ya da size karşı sevgisi de azalmış olabilir. Fakat bekarlar bu durumda, platonik aşık olacaklar ve aradıkları duyguya da yanıt bulamayacaklar.

( 03.30 Saat Anlamı )

33 Sayısının Numerolojide Anlamı

Sayıdan da anlaşıldığı üzere, 33 sayısı iki kez ortaya çıkan 3 numaralı sayıyla oluşuyor. 3 numara titreşim anlamında çok güçlüdür. Fakat bu sayı iki kez olduğunda gücü daha fazla artar. 3 rakamı yetenek, başarı ve genişleme gibi özellikleri yansıtır. 33 sayısının yaratıcılığı temsil eder. Yaratıcılığınız ve enerjiniz her geçen gün yükseleceğini ifade ediyor.

33 Sayısının Sembolü ve Gizli Anlamı

Öğrenmeniz gereken ilk şey, 33 sayısının ne kadar güçlü olduğudur. Hayatınıza çeşitli değişiklikler yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda 33 rakamı yaşamınıza büyük şanslar getirebilir. Çünkü bu sayı şansı ve güçlü kişiliği yansıtıyor. Bu numaraya rastladığınızda duygularınızı ve düşüncelerinizi açık açık ifade etmelisiniz.

Koruyucu Meleklerle 03:30’un Önemi 

Melek Lauviah, romantik veya dostane bir doğanın duygularının geri dönüşünü temsil eder ve ayrıca önseziyi sembolize eder. Rüyalarınız aracılığıyla size telepatik yeteneğinizi geliştirecek vahiyler veya önseziler verecektir. Zamanın bu anında size, çok fazla analiz veya çalışma yapmadan sezginiz aracılığıyla yüksek dünyaları anlamanızı kolaylaştıracağını söylüyor.

Ters saat 03:30’da ayrıca sizi uykusuzluğunuzdan ve uyku sıkıntılarınızdan kurtaracağını ve daha kaliteli bir dinlenme için size yardımcı olacağını söylüyor. Bu koruyucu melek sayesinde, bilinçsizliğin derinliklerine inebilecek ve yalnızca rüyalar ve meditasyon yoluyla ulaşılabilen vahiylere erişebileceksiniz. Lauviah aracılığıyla artık evrenin tüm gizemlerini ve kozmosun yasalarını algılayabileceksiniz.

Bu koruyucu melek, acı, yıkım, endişe, varoluşsal korku, yalnızlık ve melankoliye karşı koyma yeteneği ile sizi ruhsal olarak yükseltirken sizi bir sakinlik ve sükunet durumuna götürecektir. Onun yanında hayatınızı sürekli neşe ve mutluluk içinde yaşayacaksınız.

Aşkın veya aşkın müzik, şiir veya felsefeden hoşlanıyorsanız, koruyucu melek Lauviah, inanılmaz durugörü yetenekleriyle hediyenizi geliştirmenize yardımcı olmak için orada olduğunu size bildiriyor. Ayrıca okült bilimleri keşfetmenize yardımcı olacaktır.

Kendinizi illüzyon ve fantezi ile kuşatma eğiliminiz varsa, Lauviah sizi doğru yola koyacağını ve sizi gerçek dünyaya demirleyeceğini 03:30 tersine çevrilmiş saatte size bildiriyor. Bilgi eksikliğiniz, yanlış algılarınız, yanlış davranışlarınız ve inançsızlığınız geçmişte kalacak. Ayrıca, sahip olabileceğiniz maddi endişeleri giderirken inatçılığınızdan da kurtulacaktır.

( 03.30 Saat Anlamı )

Daha Fazla Saat Anlamı İçin Saatlerin Anlamı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu