Çift Saatlerin Anlamı

04:04 Saatinin Anlamı

Herkes genelde bu saatlerde daha çok uyuyor olsa da mutlaka bir kez olsun karşılaşmıştır. Buna denk gelenlere oldukça müjdeli haberimiz var. Çünkü 04:04 saatinin anlamı karşınızda ki insanın sizi çok sevdiğini göstermektedir. Hatta diğer bir ifadeyle, sizi düşünmeden bir saniyesini bile geçirmemektedir. Bütün gününü sizin üzerine kurarak, adeta sizin için yaşıyor diyebiliriz. Bu demek oluyor ki resmen birbiriniz için yaratılmışsınız!

04:04 Saati

Diğer saatler arasında en anlamı yüklü olan saat 04:04’tür. Bu zamana dilimine denk gelen kişi, sizden mesaj bekliyor veya sevgi sözcükleri duymak istiyordur. Çünkü bir başka açılması asla olamaz bu durumun. Bu yüzden bu saate denk gelenler oldukça şanslıdır!

​8 Sayısının Numerolojide Anlamı

Pluto ve Mars gezegenleri tarafından yönetilen bu sayı Akrep burcunun etkisiyle de yeniden inşa etme veya iyileştirme evresinin simgesidir. Bu sayı aynı zamanda büyük bir reformun da göstergesidir. Bolluk ve bereketi temsil eden bir sayıdır.

Bu sayının etkisinde olan insanlar yenilikleri ve sürekli olarak ilerlemeyi severler. Çalışkandırlar. Paralarını biriktirmeyi severler ancak bununla beraber harcamada fazla aşırıya kaçabilirler. Bu insanlar, iş hayatında risk almayı severler ve parasal konularda da çok şanslı insanlardır.

 Genel anlamda kazançlarını ikiye katlama konusunda da oldukça başarılı olurlar. Bu insanlara emlak mirası kalma olasılığı vardır. Zaten bu sayı Tarotta da Güç kartının yöneticisidir.

4 Numaralı Tarot Kartının Anlamı

The Emperor, İmparator Kartı ya da Mental Düşünce Kartı olarak adlandırılabilen dört numaralı tarot kartında imparator, başında tacı ile açık havada oturmaktadır. Sağ elinde tarihi Mısır’a dayanan bir asa vardır.

Sol elinde ise küre vardır. Kralın sol elindeki bu küre hükmetmeyi simgeliyor. Tahtın ardından çıplak tepeler görünüyor ve bu tepeler gücü ve yönetimi simgeliyor. Dört numara, evrensel yasaları ifade ediyor. İmparatorun yaratıcılığını imparatoriçeden ayıran duygusal olmamasıdır. Astrolojik olarak koç burcuna karşıttır.

Kehanet anlamı olarak kişilik kontrolü, otorite, himaye, kararlılık, kudret ve kitlelere hakim olma anlamlarına gelir.

Ters anlam olarak ise engeller, duygusal zayıflık, güçsüzlük ve ham düşünceler anlamına gelmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu