Ayna Saatler

05:05 Saatinin Anlamı

Saate baktığınız gördüğünüz rakamların bir anlamı olmaktadır. Bu durumda maalesef ki 05:05 saatinin anlamı pek de iyiye yorulmamaktadır. Bazen hisleriniz size pozitif enerjiler verirken, saate bakarken denk geldiğiniz 05:05 anı çok da hoş olmayacak olan durumların habercisi olabilmektedir. Bunun için karşınızda ki insanı ciddi anlamda kızdırdığınızı ifade edebiliriz. Üstelik bir an evvel de durumunu telafi etmeniz gereklidir.

Genel 05 05 Anlamı

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi iyiye yorulacak bir ifade değildir. Dolayısıyla her ilişki de veya birlikteliklerde anlaşmazlık veya ufak çaplı kavgalar olabilmektir. Bu nokta da önemli olan tüm bu durumları bir an evvel düzeltmektir. Kavgalar da ilişkilerin bilirsiniz ki tuzu biberidir.

10 Sayısının Numerolojide Anlamı

On sayısı numerolojide bir sayfanın kapanışı ve açılışı arasındaki noktanın simgesidir. Güneşin etkisi altında olup elementi de ateştir. Bu sayı, büyük bir başlangıçtır. Girişkenlik taşıyan bir sayıdır ve ikinci serinin başlangıcına dair bir delalettir.

On sayısı geçmişte başlatılmış olan bir konunun devamına işarettir. Serinin tamamlanışını veya amaca ulaşmayı simgeler. Ateş ile hava elementleri arasında bulunan element sınır çizgisidir. 10 sayının etkisinde kalan kişiler öncü ve lider bir ruha sahiptirler. Grup kurucu veya büyük organizasyonların yöneticileridir.

Eski düzeni beğenmezler ve kendine ait bir düzen kurmak isterler. Bu uğurda da savaş vermeye hazırdırlar. Sabırsızlık ise bu sayının negatif bir özelliğidir. Bu sayı aynı zamanda Tarottta da Kader Çarkı adlı kartın da yöneticisidir.

5 Numaralı Tarot Kartının Anlamı

The Hireophant, Papa Kartı ya da Gizem ustası olarak adlandırılabilen kartta başında papalık tacı olan bir erkek bulunuyor. Erek, ikilemleri sembolize eden iki sütunun arasında oturuyor. Sol elinde bir asa, ayakaltında ise gizli öğretileri simgeleyen çapraz anahtarlar vardır.

Bu gizli öğretileri almak için hazır olan iki kişi önünde diz çöküyor. Beş numaralı tarot kartı, ilham kartıdır. Kart astrolojik olarak Boğa burcunun karşıtıdır. Dişilik özellik gösterir.

Kehanet anlamı olarak evlilik birleşimi, geleneklere aşırı bağlılık, gizemlerin ortaya çıkışı, bağışlama ve iyilik duygusunu anlatır. Ters anlamı ise uyumu, aşırı şefkati, açıklığı, zayıflığı, saflığı ve kolay aldanmayı anlatır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu