Ayna Saatler

06:06 Saatinin Anlamı

Bu saat herhangi bir teklif için kötü bir gün olduğunu göstermektedir. Sevgiliyle görüşmek, plan yapmak ya da var olan problemleri çözmeye çalışmak için iyi bir gün değil. Ogün görüşmenizi ertelemeye çalışın fakat mutlaka görüşmeniz gerekiyorsa dikkatli olun ve her ne olursa olsun alttan almaya özen gösterin.

Eğer aranızda çözülmesi gereken sorunlar var ise bunları ertelemeye çalışın. Olası tartışmalardan kaçının. Çünkü etkileri çok büyük olabilir. Maalesef bu sizin elinde olan bir durum değil. Bu sebeple bugün için planladığınız şeyleri ertelemek aslına en iyisi olacaktır. Böylelikle araya biraz mesafe girmesi ile birlikte sizi özlemiş olacak ve yanınıza geldiğinde daha mutlu olacaktır.

12 Sayısının Numerolojide Anlamı

12 sayısı bir döngünün tamamlanmasının ardından ikinci döngünün başlaması arasında yer alan çizgiyi temsil eder. Bu sayı yeni bir tura başlamayı ve daha sonra da bitiş çizgisine varmayı ifade eder. Gelişimin tamamlanışını ve yeniden doğuşu simgeler.

Devri daimin de bitiş noktasının simgesidir. Bu nedenle de başarıyla kapanmış olan bir sayfanın ardından daha sonra açılacak olan yeni bir sayfayı temsil eder. Aynı zamanda da murada erişi ve zirveye çıkışı da müjdeler. Bu sayı enerjisi son derece düşük olan bir sayıdır.

Bu sebeple de bazı zamanlar durgunluğa işaret edebilir. 12 sayısının burcu Balık, işaret etmiş olduğu yön kuzeydir. Tarotta ise Asılan adam kartının da yönetici sayısıdır.

6 Numaralı Tarot Kartının Anlamı

The lovers, Aşıklar Kartı ya da İhanet (Adem ve Havva) olarak adlandırılabilen altı numaralı tarot artında çıplak haldeki kadın ve adam bulunuyor. Kadın Havva’yı, erkek ise Adem’i anlatıyor. Bulutların arasındaki ise dört büyük melekten biri olan İsrafil’dir.

Erkeğin arkasında kutsal hayat ağacı bulunuyor. Kadının arkasında ise iyilik kötülük ağacı bulunuyor. Kadın meleğe bakarken erkek kadına bakıyor. Havva, bu kartta imparatoriçe ve başrahibe benzer şekilde çizilmiştir.

Kart astrolojik olarak İkizler burcuna karşıttır ve erkek özellik gösterir. Kehanet anlamı olarak aşk, evlilik, sorumluluk, güzellik ve kutsallığı anlatıyor. Ters anlam olarak ise evliliğin sona ermesini ve yanlış seçimleri anlatıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu