Çift Saatlerin Anlamı

07:07 Saatinin Anlamı

Muhtemelen evlisiniz veya evlilik yoluna doğru giden güzel bir ilişkiniz var. Çünkü sevdiğiniz kişi sizden çocuğu olmasını istiyor. Size benzeyen bir çocuğun olmasının hayallerini kuruyor. Sizden çocuğu olmasını istemesi size karşı sadakat duygusuyla bağlı olduğunu ve size güvendiğinin gösteriyor.

 Çok şanslısınız ki size hayranlıkla bağlı ve çocuk sahibi olmak isteyen bir sevdiğiniz var. Birbirinize olan sevgi ve saygı bağını daha da güçlendirerek dünyanın en güzel duygusu olan ebeveynliği tatmak istiyor sizinle. İkinizin arasında kopmayacak bir bağ oluşturmaya cesareti var ve çok yakında ilk adımı atacak hazırlıklı olun. Peki, siz onunla bir bağ oluşturmaya, ebeveyn olmaya, bir çocuğa hazır mısınız?

14 Sayısının Numerolojide Anlamı

14 sayısının organı kalp, tarottaki karşılığı Dengedir. 13 sayısı ile başlayan yeniden doğuş, 14 sayı ile yeni bir düzene kavuşur. Bu yeni düzenin kabullenişi ve uyumunun sağlanacağı evre 14’tür. Aksiyonel bir yapısı vardır ve bu yanı ile yenilikleri de kendiyle getirir.

Bütün 1 ile başlayan sayılarda olduğu gibi, eril ve girişimci bir yapısı vardır. 4 sayısının düzen oturtan ve hakimiyet kuran yapısı ile bir araya gelince yeni bir evreyi müjdeler.

Öz sayısı 5 olduğu için, değişim ve gelişimi vadeder. Organı kalp olan bu sayı, bütün elementlerin ortak enerjisini taşır. Babil ve Antik Mısır’da uğur getirdiği inanılan bu sayı, özgürlükçüdür.

14’ün etkilediği insanlar, başarı odaklıdır. Ama bu odak onları enerjik ve hareket halinde olmaktan alıkoymaz. Paraya ve lükse düşkün, yüksek bir kalitede yaşamaya severler. Enerjik ve espritüel yanları ile etraflarındaki insanların esin kaynağı olurlar.

7 Numaralı Tarot Kartının Anlamı

The Chariot ya da Savaş Arabası Kartı olarak adlandırılabilen yedi numaralı tarot kartında soylu genç bir savaşçı bulunuyor.

Savaşçının sağ elinde bir asa bulunuyor. Bu asa, otorite ve iradeyi anlatıyor. Arabanın önünde bulunan sembol ise pozitif ve negatif güçlerin birliğini anlatıyor. Arabayı iki farklı renkte sfenksler çekiyor. Beyaz renkli sfenks merhameti temsil ederken siyah renkli sfenks gerçek ve katı bir adaleti temsil ediyor. Astrolojik olarak Yengeç burcuna karşıttır ve dişi özellik gösterir.

Kehanet anlamı olarak yardımı, mücadeleyi, intikamı, yolculuğu, ün ve başarıyı anlatır. Ter anlamı ise yenilgiyi, kavgayı, evliliğin sonlanmasını, acımasızlığı, egoizmi ve ahlak dışı bir zaferi anlatır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu