Çift Saatlerin Anlamı

08:08 Saatinin Anlamı

Güne sevdiği kişi ile başlamak isteyen bir sevdiğin var. Bu yüzden hazırlıklı ol kahvaltı teklifi her an gelebilir. Unutma hayatın boyunca bırakmaman gereken insan sana kahvaltı teklifiyle gelen insandır. Çünkü kahvaltı teklifi ciddi ilişki arayışı içinde olan insanlardan gelir. Kahvaltı günün en önemli öğünüdür. Bu yüzden size kahvaltı teklifi eden kişi sizinle ciddi düşünüyordur.

Niyeti ciddi olmasa böyle bir teklifte bulunmazdı. Sizinle yapacağı kahvaltının unutulmaz olmasını istiyor. Bu sebeple romantik kahvaltı yapabileceğiniz yer arayışı içerisinde. Romantik kahvaltı sonrası gelebilecek evlilik teklifine hazırlıklı olmalısınız. Çünkü kahvaltı esnasında sohbet edecek, sizi iyice gözlemleyecek ve büyük ihtimal kesin kararını verecektir.

16 Sayısının Numerolojide Anlamı

16 sayısının Tarotta temsil etmiş olduğu kart Yıkılan Kuledir. Henüz doruk noktasına ulaşmaya vakit olsa da yükselmeyi vadeder. Bu sayının etkisinde kalan bireyler öz güveni son derece yüksek olan bireylerdir. Sanata ve estetiğe karşı düşkünlükleri vardır.

Bu insanlarda ilgi çekici bir yön mutlaka bulunur. Cana yakın ve sıcakkanlı kişilerdir ve kendilerini çok kolay sevdirirler. Ayrıca parlak tabiatları nedeniyle de hayatlarında girdikleri yarışları birincilikle bitirirler. 16 sayısı parlak ve çok dikkat çekici olan bir sayıdır.

Bunun sebebi ise Güneş ve Venüs’e ait olan enerjinin birleşimidir. Bu sebeple bu sayının etkisinde kalan kişiler güzellikleri ve zarafetleriyle herkesin dikkatini çekerler

8 Numaralı Tarot Kartının Anlamı

Strength ya da Kuvvet Kartı olarak adlandırılabilen sekiz numaralı tarot kartı destede on birinci sıradadır. Kart üzerinde, başında ölümsüzlüğü anlatan sekizin olduğu bir kadın vardır. Kadın önündeki aslanın ağzını kapatmaya çalışıyor.

Aslanın başından beline kadar çelenk vardır. Bu sarı çelenk sınırsız güçleri bile yenebilen arzuların birliğini ifade eder. Tüm engellerin yok olmasını ve her türlü karşıt etkinin ezilmesini anlatır. Astrolojik olarak Terazi burcuna karşıttır. Erkek özellik gösterir. Hava karakterlidir.

Kehanet anlamı olarak kuvveti, dayanma gücünü, enerjiyi, hareketi, cesareti, aşk ve nefreti, cömertliği ve ahlaki zaferi ifade etmektedir.

Ters anlamı ise maddi olanın manevi olana üstünlüğünü, zalimliği, uyuşmazlıkları ve düşünce ayrılıklarını ifade eder. Bazı yorumcular ise bu artın her zaman güçlü olduğunu savunarak ters anlamı bulunmadığını düşünmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu