Ayna Saatler

09:09 Saatinin Anlamı

Herkesin hayatı bir zaman döngüsü içerisinde ilerlemektedir. Bu zaman döngüsü içerisinde aşk hayatımızda bulunmaktadır. Aşk ve sevgilerini zamana bırakan insanlar için saatlerin her bir anlamı vardır. Saat anlamları birçok kişi tarafından bilinemez. Ancak bilinen insanlar için saatler bir zaman falı gibidir.

Hayatımıza aldığımız insanların bizim hakkımızda neler düşündüğünü çok merak ederiz. Saatler ise bizim bu merakımızı gidermek için bize yardımcı olmaktadır. Saat falı insanların kendilerini en iyi şekilde motive ettiği bir fal çeşididir. Her ne kadar batıl inanç olarak gösterilse de, fala inanma falsız da kalma cümlesi kulaklarda yankı yapar. 09:09 saatinin anlamı seni üzecek bir cümle kuracak.

18 Sayısının Numerolojide Anlamı

18 sayısının Tarotta temsil etmiş olduğu kart Ay’dır. Bu sayı yeni başlangıçlara işaret edebilir. Aynı zamanda bu sayı bir doruk noktaya gelindiğine de işaret eder. 18 sayısında Mars ve Güneş gezegenlerinin etkisi de görülmektedir.

Mars savaşçı Güneş ise girişimcidir. Bu sebeple bu sayının etkisinde kalan kişiler yapacakları işlerde karşılarına çıkan engelleri aşmaya ve diğer insanlarla savaşmaya alışkındırlar. Bu sayı aynı zamanda da eski düzenin sonuna gelindiğine ve artık yepyeni bir düzene doğru geçileceğine işarettir.

Bu geçiş sürecinin ise zor olacağını da temsil eder. Bu sayı ayrıca aşılması gerekli olan son süreçten sonrasının da ferahlık olacağını ve aydınlığa kavuşulacağını anlatan bir sayıdır.

9 Numaralı Tarot Kartının Anlamı

Bu kart tarot dilinde ermiş kart olarak adlandırılır ve başak burcunu temsil eder. Ermiş kartı, kim olduğunun farkına varılmadığı bir dönemi yansıtır. Bu kartı çeken kişi sakinleşmiştir ve dengesini de bulmak üzeredir.

Bu kişi kendisine yardım edecek olan insanlarla tanışacaktır. Huzurlu ve sağlıklı günlere kavuşacaktır. Bu kartı çeken kişi tüm hırslardan uzaklaşmış, kendi iradesiyle hareket edebilen ve maneviyatı da arayan bir kişidir.

Sadece kendisine değil, diğer insanlara da faydalı olacaktır. Ancak ermiş kartı ters olarak çıktıysa, bu kişi yaşamış olduğu tecrübelerinden ders almayı öğrenememiştir. Sezgileri son derece yanlıştır. Tedbirsizlik söz konusudur ve yapılan planların da doğruluk payı yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu