Çift Saatlerin Anlamı

10:10 Saatinin Anlamı

Sevdiğin kişiye çok dikkat etmen gerekiyor çünkü senden ayrılmak için zaman kolluyor. Aranızda sorunlar mevcut ve bu sorunlar en kısa sürede çözülmeli. Çünkü senin davranışlarından rahatsız görünüyor ve bu şekilde gittiği sürece ilişkinin sonu ayrılık olarak görülüyor. Bir ilişkiyi başlatmak kadar onu yürütmekte önemli ve zordur. Özellikle bu aralar sevdiğiniz kişiyi alttan almalı ve idare etmelisiniz. Aranızda olan sorunlara kalıcı çözümler bulmalı, en çok ters düştüğünüz problemleri kırıcı olmadan konuşarak çözmelisiniz. Problemleri çözmek için adım atığınızda aranızdaki sorunlarla ilgili çözüm odaklı olduğunuzu görecek ayrılık konusunu bir kez daha düşünecektir. Unutulmamalı ki ilişkilerde en önemli şey sağlıklı bir iletişimdir.

20 Sayısının Numerolojide Anlamı

20 sayısının Numerolojide oldukça önemli anlamları vardır. Bu sayı tamamen bağımsız bir şekilde yeni bir düzene girişi simgeler. Genel olarak 2 ile başlayan sayılarda dişi bir enerjinin aktive olduğu bilinir. Bu bakımdan hâkimiyet tamamen dişil gücün muhafazası altındadır.

Yeni girişilen veya başlatılan bir sürecin, kadın tarafından kontrol edilmesi muhtemel bir öngörüdür. Numerolojide 20 sayısının en önemli özelliklerinden biri de, daima uyumlu olma özelliği taşıyan dengeli bir niteliğe sahip olmasıdır. Fakat diğer taraftan biraz pasif halde olan bir yapıyı da ifade eder.

Çünkü genel itibariyle alıcı konumunda olarak bir bekleyiş hali mevcuttur. 20 sayısındaki bir başka diğer dikkate değer husus ise, bu sayıdan etkilenen kişilerin genel olarak olayları kaldığı yerden sürdürme yönünde bir eğilime sahip olmalarıdır.

10 numaralı Tarot Kartının Anlamı

Wheel of Fortune, Kader Çarkı Kartı ya da Asla Dönüş olarak adlandırılan on numaralı kartın köşelerinde Tevrat’ta bahsedilen mistik hayvanlar bulunuyor. Kart üzerinde astrolojik sembollere önem verilmiştir.

Kart üstünde aslan burcu, boğa burcu, akrep burcu ve başak burcu simgeleniyor. Karttaki yılan, kozmik enerjinin çekilmesini anlatırken sfenks denge prensibini ve ölümsüz insanı anlatmaktadır. Kartın ortasında bulunan kader çarkının ortasında Taro yazısı bulunuyor. Kader çarkının iç tekerleğinde Kova burcunun işareti bulunmaktadır.

Kehanet anlamı olarak iyi şansı, mutluluğu, bir problemin çözümünü, yararlı bir değişimi, maddi bir refahı ve olayların yeni bir düzene girmesini ifade eder. Ters anlamı ise aşırılığı ve çok güç bir değişimi ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu