Çift Saatlerin Anlamı

11:11 Saatinin Anlamı

Genelde hediyeler olarak akla gelmektedir. Yani 11 sayısı daha çok hediyeyi çağrıştırmaktadır. Senin için altığı en ufak hediye bile, senin düşündüğünün en güzel detayıdır. Dolayısıyla 11:11 saatinin anlamı tamamen size yakın zaman içinde harika bir hediye alacağınızın belirtisidir. Tabi bu durumda sizi oldukça mutlu edecektir.

Sana Sürpriz Bir Hediyesi Var!

Aslında bu cinse göre değişebilir diyebiliriz. Örneğin bir kadın olarak bu saate denk geldiyseniz, cüzdan veya bir anahtarlık ile sizi oldukça mutlu edebilir. Ancak bir erkek olarak bu saate denk gelirseniz, bir saat veya bir cüzdan sizi oldukça mutlu edecektir. Yani kısacası hayatınızda birisi varsa, ondan gönül rahatlığıyla hediye bekleyebilirsiniz.

22 Sayısının Numerolojide Anlamı

Numerolojide 22 sayısı oldukça önemli anlam ve nitelikleri bünyesinde taşır. Genel olarak bu sayının gücü ve başarıyı simgeleyen bir yapısı vardır. Bu sayının etkisinde kalan insanların yapmak istedikleri birçok şey vardır.

Yaşama dair birtakım önemli planlar, büyük değişimler ve hareketler, bu istekler arasında yer bulur. Bu sayı, bir kontrol mekanizması olan, yaptıkları planlar dâhilinde kendisinden daima emin adımlarla bu yönde ilerleyen insanları temsil eder.

Kişilerde önemli bir derece idealist bir yapı mevcut olur. Çünkü bu kişiler her zaman ne yaptıklarının iyi bir şekilde bilincinde olarak, hayallerini gerçeğe dönüştürmeye çalışırlar. 22 sayısı ayrıca Numerolojide, içinde bulunulan maddesel âlem için çok güçlü bir enerjiyi de ifade eder.

11 Numaralı Tarot Kartının Anlamı

Justice ya da Adalet Kartı olarak adlandırılabilen on bir numaralı tarot kartı üzerinde adaleti simgeleyen bir erkek vardır. Bu adaleti simgeleyen erkek, aralarında perde gerilmiş iki sütunun arasında oturmaktadır.

Sağ elinde bulunan kılıç, aksiyon ve reaksiyon ikilemini sembozlize etmektedir. Sol elinde bulunan adalet terazisi ise eşitliği sembolize etmektedir. On bir numaralı Adalet Kartının astrolojik olarak karşıtı Terazi burcudur. Erkek özellik gösterir ve aynı zamanda toprak karakterlidir.

Kehanet anlamı olarak adaleti, dengeyi, eşitliği, dürüstlüğü, doğruluğu, olumlu maddi gelişmeleri ve gereksiz bilgilerin tasfiyesini ifade etmektedir.

Ters anlamı ise adaletsizliği, yasal zorlukları, şiddeti, tutucu kanunları ve tutukluluğu anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu