Çift Saatlerin Anlamı

12:12 Saatinin Anlamı

Her döngüde bir zirve olduğu gibi saatteki zirvenin adı da 12’dir. 12:12 saatinin anlamı zirveye oynamaktır. Saate tesadüfen bakmanız ve 12:12 görüntüsünü yakalamanız, sizin için şanslı bir dönemin başladığı anlamına gelecektir. Şansınız her anlamda olabilir. Bir iş başvurusu yaptınız ve sonucunu bekliyorsanız size olumlu bir dönüş olacağını düşünebilirsiniz. Bu şans döngüsünün sınav kazanmak veya okulu bitirmekle de örtüşeceğini düşünebilirsiniz.

12:12’nin Aşk Anlamı

Hayat içinde zamanın önemi büyüktür ve saatte en büyük gösterge 12 rakamıdır. 12:12 rakamı size güzel bir aşkın yaklaştığını gösterecektir. Bu saati yakalamanız sonrasında tarz, özel, duygusal ve romantik dakikalar geçirebilirsiniz. 12:12 rakamı size bu durumları yaşamak için 12 gün zaman tanıyor.

24 Sayısının Numerolojide Anlamı

Numerolojide 24 sayısı oldukça özel anlamları ifade eder. Çünkü burada adeta diplomatik bir etkiyi ortaya çıkaran bir yapı vardır. Çatışma ve anlaşmazlık halinde olan tarafların arasında bir barış sağlanması gerekir. Bu sayının etkisinde olunduğu takdirde, genel olarak olayları çözümleyici ve anlaşmazlıkları giderici bir niteliğe sahip olunur.

Fakat burada ayırt edilmesi gereken nokta, tamamen liderlik vasıflarına sahip bir durumun bulunmamasıdır. Daha çok barışçıl bir ortamın olması yönünde çaba gösterilmesi ve işlerin düzgün bir şekilde ilerlemesi kapsamında bir istek vardır.

Bu sayı, aileye bağlılık ve dostluklara yönelik uyumu da ifade eder. Ayrıca yine bu sayı, her bakımdan bir güven ortamı içinde yer alan mutlu ve sevgi dolu bir aile yapısının olması anlamını da taşır.

12 Numaralı Tarot Kartının Anlamı

Tarot kartlarında 12 numaralı kart asılan adamdır. Kartın düzü sakinlik, hastalık, tıkanıklık, durgunluk, gönüllü teslimiyet, süreçte yavaşlama, kendini kurban etme, yardıma muhtaç hissetme gibi anlamlara gelmektedir.

Yani eğer kart düz ise hayatınızda olumsuz şeylerin olacağı hastalık gibi veya işlerinizde kötü bir sonuç alma gibi şeylerdir. Kartın tersi ise tıkanıklığın açılması, çabaların sonuç vermemesi, belirsizliğin ortadan kalkması, kurban zihniyetinden çıkmak, yavaşlayan bir süreçte hızlanmanın ortaya çıkması gibi anlamlara gelmektedir.

Yani bu da demek oluyor ki hayatınızda olumlu şeyler olacaktır. Bir hastalığınız varsa iyileşme sürecine gireceksiniz. İşiniz ile ilgili bazı sorunlarınız var ise bu sorunların çözülebileceği anlatılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu