Çift Saat

18.18 Saat Anlamı 2021 – 18.18 Ne Demek?

18.18 Saat Anlamı ne demek ? 18 18 saati ne anlama geliyor? 18:18 saatinin anlamı ?

18.18 Saat Anlamı Bazı saatler zamanı net olarak gösterdikleri gibi bazen de saat net olarak göstermiyor. Örnek vermek gerekirse 18:18 saatinin anlamı nedir, sorusuna cevap verebiliriz. 18:18 saatinin anlamı akşam vakti saatin altıyı on sekiz geçiyor olduğunu göstermesi anlamına geliyor. 24 saatlik zaman dilimi içerisinde bulunan 18:18 zamanı genelde bazı kişiler tarafından altıyı çeyrek geçiyor diye ifade ediliyor. Ama bu durum doğru değildir. Sadece böyle söylenmesinin amacı kişilerin yuvarlak hesapta saati söylemek istemesinden dolayıdır.

18:18 Saatinin Anlamı Ne İfade Ediyor?

Saatin 18:18’i göstermesi saatin akşam vaktinde olduğunu ve altı buçuğa yaklaştığını gösteriyor. Fakat saatin tam olarak söylenmesi yani altıyı on sekiz geçiyor denmesi net ve doğru bilgi olacaktır.

( 18.18 Saat Anlamı )

36 Sayısının Numerolojide Anlamı

Numerolojide 36 sayısı, hoşgörü ve şefkati ifade etmektedir. Bu sayının etkisi altında olan insanlar, oldukça yaratıcı düşünen ve bilhassa çevresindeki insanlara yardımcı olmayı seven kişiliklerdir.

Hatta öyle ki çoğu zaman etrafındaki insanlara kendilerinden daha fazla bir ilgi gösterirler. Genel olarak bu kişilerin en önemli özellikleri, herhangi bir önyargıya sahip olmamalarıdır. İnsanları yargılamaktan hoşlanmazlar. Bir iletişim içerisinde oldukları ve irtibat kurdukları kişilerin farklılığı onların hoşuna gider.

Numerolojide yer alan bu önemli sayı, ev ve ailen üzerine kurulan güçlü bağları da ifade eder. Çok hoşgörülü olan bu insanlar, oldukça merhametli bir yapıya sahiptirler. Bu bakımdan genel olarak insanların iyi bir yaşam kalitesine sahip olmalarını önemserler.

18 Numaralı Tarot Kartının Anlamı

18 numaralı tarot kartı aydır. Elementi su olan kartın burcu yengeç iken gezegeni de Ay’dır. Kartın düzü korku, belirsizlik, huzursuzluk, karamsarlık, korkularla yüzleşmek, kendini güvensiz hissetmek anlamlarına gelir.

Ayrıca kartın düzü size algı yanılmasındasın, hiçbir şey uzaktan göründüğü gibi değil, güzel şeyler bazen meşakkatten sonra gelir, muradına ermek istiyor isen bazı zorlu engelleri aşmalısın gibi mesajlar verir. Kartın ters tarafı ise korkuları yenmek, umut ışığının donması, huzursuzluğun giderilmesi, soru işaretlerinden kurtulmak gibi anlamlara gelir.

Ayrıca kartın tersi size annen ile aranı düzelt, zor da olsa son engelleri aş, taşlar yavaş yavaş yerine oturmaya başlayacak gibi mesajlar verir.

18:18 Saatin Melek Yorumu 

18:18’e tekabül eden koruyucu melek , etki süresi 18:00 ile 18:20 arasında olan Mebahya’dır . Aydınlanmanın ve hayal gücünün sembolüdür. Manevi tatmine yardımcı olur ve dinlerin ve kehanet sanatlarının incelenmesine güçlü rehberlik sağlar.

Seni doğru bir insan yapar. Ahlak, varlığınızın merkezinde yer alan bir kavramdır. Size bilginizi ve fikirlerinizi maneviyat aleminde her yere yayma yeteneği verir. Hamileliğine iyi bakması için yardımını istemek için doğrudan ona dua edebilirsiniz.

( 18.18 Saat Anlamı )

Daha Fazla Saat Anlamı İçin Saatlerin Anlamı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu