Çift Saatlerin Anlamı

20:20 Saatinin Anlamı

Çoğu insan tarafından bu uyumlu saat dilimleri özel ve derin anlamlar barındırdığı düşünülür. Peki, 20:20 Saatinin Anlamı ne? Bunun cevabına birlikte bakalım.

Başkasıyla Yan Yana

Saatlerin güzel anlamları olduğu gibi kötü anlamları da bulunuyor. 20:20 saati de bunlardan birisidir. Durum sandığınızdan daha kötüdür. Çünkü birlikte olduğunuz kişi sizinle en küçük tartışma yaşadığında başka birinin yanına gidiyor. Sen ise böyle birisiyle bir ömür geçiremezsin. Çünkü hayatta ister istemez birçok soruna karşılaşabilirsiniz ve bu kişi sizi en ufak sorunda yüzüstü bırakacaktır. Bu böyle nasıl devam eder bilemeyiz ancak sizin hayatınıza bir an önce yeni bir harita çizmeniz gereklidir. Çünkü böyle birisiyle hayat paylaşılmaz.

40 Sayısının Numerolojide Anlamı

Bunun anlamı tamamen olumlu bir işarettir. Meleklerin geçmişten beri hayatımızda olduğu olağanüstü varlıklarıdır.

Güçlü bir sembolik işarettir. Eğer ki hayatınızda motivasyonunuz, güveninizi ve amacınızı kaybederseniz, bunun için 40 numara aracılığıyla melekler size yardım eder. 40 numara, sizlere iyimserlik, umut ve yaşama sevinç kaynağı sunmaktadır. Yani hayatınızda ne yaparsanız yapın, bu numara sizin yaptığınızın işi doğrulama konusunda yardımcı olmaktadır. Kaderinizde size eşlik ederek, doğruları bulmanıza yardım olur.

Hatta günümüzde halen 40 günlük bebeğin 40 gün kadar dışarı çıkmaması gerektiğine inanılır. Birçok kür veya iksirin 40 gün içinde iyileştirme gücüne sahip olduğu bilinir. Olumlu bir mesaj olmakla birlikte sizlere güzel mesajlar gönderir.

20 Numaralı Tarot Kartının Anlamı

20 numaralı tarot kartı mahkemedir. Kartın elementi hava iken astrolojik değeri Pluto’dur. Kartın düzü ilham, duyum, skandal, kurtuluş, serbest kalış, engellerin ortadan kalkması gibi anlamlara gelir.

Kartın düzü size bu bir skandal, artık kuşlar kadar özgürsün, bu sadece sonun başlangıcıdır, bu olay hayatında her şeyi değiştirecek, sorumlulukların azaldı artık daha hızlı ilerlemelisin gibi mesajlar verir. Kartın ters tarafı ise esaret, engeller, özgürlüğün kısıtlanması, beklenen haberin gelmemesi, değişime duyulan ihtiyacın artması gibi anlamlara gelir.

Kartın tersi size uyan artık, bilmediğin şeyler var, birileri senden bir şeyler saklıyor, bir olayın olması başka bir olaya bağlı gibi mesajlar verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu