başlardaki gibi arkadaşlar yüksek okuma yazma

Admin

Administrator
Staff member
hızları ve stabiliteyi sağlamak tadınız kritik Ece'nin 6 yongalar kullanılmış Bu da tlc yongaları oranla daha stabil Bir performans sağlıyor arkadaşlar Her gün 5 kapasiteye sahip bu bellek modüllerini yani şu ufacık şey de 4 tane paketleri kapasite Gerçekten beni çok heyecanlandırıyor 8 Serap aylık olanını herhalde elimde bile tutamadım korkudan cache bellek deme içinse bundan canın yongası kullanılmış burada 4 GB boyuta sahip 1866 Mega frekansında bir diğer 3 bellek modülü de ederek kartın ön ve arka yüzünde yer almış durumda

bunca kaliteli bileşen için en önemli unsur Elbette ki kontrolümüz buradaysa pistonun en güncel ps-50 12 adlı kontrolcüsü konumlandırılmış bu kontrolü emreme 1.3 standardına sahip ve PS Express 3 x 4 veriyor mu sağlayabiliyor Bu bağlamda kutu üzerinde Yani Kağıt üstündeki belgelere dayanarak 3480 megabayt okuma 3000 megabayt/saniye yazma hızları ulaşabiliyor Muş MP4 sizin 4 terabaytlık modeli Ayrıca tabii ki harici testler gerçekleştirip onlara gideceğiz Ayrıca 8 8 milyonluk bö ömrü sunulmuş mesaj modeli Yanılmıyorsam

600 terabaytlık bir okuma yazma ömrü sağlayabilir ama 4 terabaytlık versiyonda 800 terabayt olarak belirlenmiş Bu da yaklaşık 112 yıla tekabül ediyor kim var elimizde bulunur Kristal Büfe açmak yazılımından yararlanmış durumdayız mp400 sesimiz için yaptığımız testi 3452 megabayt/saniye okuma 3050 megabayt/saniyelik yazma oranlarını Bize sağlayabilme iş yani Kudüs'teki ve ellerle birebir aynı diyebilirim Aslında okuma tarımda 30 megabayt Biraz ekside yazma tarımda ise 50 megabayt artı da bu sertlikte üzerinde

çok fazla beri okunup yazılabiliyor ve bu noktada ısı değerleri bildir için çok önemli ağabeyim po yazıldı üzerinde kontrol ettiğim zaman en yüksek 70 derece Islana kadar ulaştığını görebiliyoruz boşta 26 derece yerdeymiş fakat ses bittikten sonra sandar kullanımda su ısı değerleri 40 dereceye kadar geliyor arkadaşlar Bu bağlamda Efesi Elbette satılabilir bir yapı anakartı bir alüminyum soğutucu bulunuyorsa diğerleri birazdan gelecektir Ben test ettiğim anakartta soğutucu yoktu Tamam ile bezesinin kendi dostu buna nazaran 4 model