ekran kartının sütü kenara koymak da daha çok

Admin

Administrator
Staff member
fayda var ama Topu sonuçları bu güçlendirilmiş spotlarda bir güvenlik sağlıyor Biz de onun dışında bir b550 artık bundan sonra bebek güzeller çok fazla gelecek çünkü çok beklediler Çünkü umut vardı neydi x570 alamıyoruz pahalı 500 evler Ucuz olacak filmde alabileceğiz ama alamadık çünkü b500 Şu an ilk gelen modelleri gayet dolu geliyor üst 570 den daha fazla Öz Elbistan b550 Zer var Bunları size fiyat kısmı şu an dilimiz bizim için beklentileri tam karşılamada ama birazcık daha sabır Bunlarında fareleri gelecek bu anakartı

Dert dolu bir anakart özellikleri olan bir anakart Dolayısıyla bunun da iyi ki de ucuz bir b550 olmak değil onu baştan söyleyeyim Öncelikle internette bundan bir tane daha var o da wifi modeli olan Ben olsam Fiyat farkını Önder wifi alırım çünkü WiFi olur İhtiyaç halinde bir kart takmamız gerekir Bu anakartı ötekinden öyle bir şeye gerek yok fiyat farkı olur ama dediğin Bence de yer ve bunu size ne kadar artık artık artık o kadar iyi ne kadar Entegre olursa sen bu kadar temiz oluyor o yüzden ben olsam kendim çok kullandığım için söylüyorum vayfay

versiyonu sunalım özelliğine bir defa b550 olması temel özelliği bu ne demek defa x570e göre bazı şeyler yok dedik üzerinden başlayalım Güney köprüsüne falan yok bunlarda hala ihtiyaç kalmıyor Çünkü Güney Köprüsü'nde istek S40 desteği sunmuyor şiddette ve 550 şiddetinde Serpil dx30 desteği var 40 desteği işlemciden dolayı var Dolayısıyla işlemciniz 40 destekleri için 15 üzerinde bu deftere kavuşuyor ve bunu iki şekilde kullanabiliyorsunuz birincisi ekran kartı ekran kartlarında Şu an sadece hamide'nin 5700s resimdeki

yüksektir gelmeyeceğim bundan sonra çok fazla yaramayacak orada bir tek başına performans vardı yaratabilecek Bir şey değil iki kullandığınız yerde ise Tabii ki espriler Orada da işte Geçen gün hafta kendine diyete mesajını kendi yaptığım testlerde 5 yazmaları Çok yaklaştı durumdayız bunları bundan faydalanmak istiyorsanız öyle bir şey yapıyorsunuz ya bu onu destekli yine işlendi sayesinde unda iki tane mi bıraktın da ikincisinde pis Express 3.0 desteği var Dolayısıyla ona göre alacağız şöyle bir durum da var Mesela bu