Evet yeni yüklenenler işaretle bu olmuş

Admin

Administrator
Staff member
yani Başka ne söyleyebilirim mesela bitkimi sistemi geldi açılışta şifre giriyorsun ya 8'den itibaren artık sana şunu öneriyor Sen eksik seni gelip de sisteme girdikten sonra diyor ki istersen diyor sana bir 4 haneli bankamatik saatte gidelim şifre oluşturalım şifremi girmek yerine onu gir diyor bu bilgisayara bağlı yani hesabını kurduğumda dükkan artık müzik Film TV oyun uygulama hepsini bir merkezde kaldırmalar çok alıştığımız an farklı değil Kendi uygulamalarından bir iki tane açsana şimdi Gördüğün gibi tam ekran

zorunluluğu yok istediğin gibi boyutlandırma bilirsin istediğin yere sen bundan durursunuz artık Böyle basit uygulamayı bile sevmekten çalıştırmak garipliği yok Nerede ekranı özellikleri özellikleri geldi bunlar dediğim gibi artık tam ekran sıkıntısı yok Ne söyleyebilirim onun yanında Murat mouse'u artık öyle kenara götürünce çıkan hat cornus özelliği her köşede biliyorsun bir özellik vardı o kalktı dokunmatik ekrana göre özellikleri mausta kullandırmak için sana yapılmış Cambazlıklar the artık gereği yok Çünkü Windows 10 en büyük

özelliği Mouse klavye ile doğru düzgün kullanılacak şekilde yapılmış bunun yanında dokunmatiği de destekliyor bahsedeceğiz Onlar ne ediyorsun bildirim olayına bildirimsiz mobilden çok şey gelmiş özellik yani Mesela bildirim merkezi var telefonlarda gördün Bak Sessiz saatler falan hızlı erişim bazı işlevlere hızlı erişim tablet model orada uygulamalar bilgilerini buraya arttırıyor tablet modu Murat şu bekliyor diye sen geçiyorsun artık dokunmatik tablet ya da dönüşebilen bir bilgisayarın varsa ayarlıyorsun diyorsun ki benim bilgisayarım

tablet moduna Ben geçirince Windows ta kendisi dokunmatik arayüze Geçmiş olsun bunları artık sen seçiyorsun sana dağıtılmıyor platformuna göre Bunun dışında Murat al diye bir şey var masaüstleri var birkaç tane çok kullandığı bir özellik işte tamam Google'dan açılsın düğmesi var tamam Şimdi bunlar arasında bu tarz şeyler düğmesinden geçiyordum alt Tab var ya Bak bu masa üstünde sadece bu Gözüküyor var Hepsini her masaüstünde hepsi gözüksün diye ama şey olmuyor bu arada alttan da değişti Artık bütün pencereleri ekrana