için 70 derece yoğun kullanımda gayet güzel

Admin

Administrator
Staff member
bir sıcaklık oluyor Arkadaşlar bir de tabii ki istediğimiz teslimi sözcük yine kristalleşme üzerinden gerçekleştirdik bu tespih olarak yaptım ki sosu değerinin ne kadar arttığında gözlemleyin Sizler deyip burada aldığımız değerler ise sıralı okumada 3100 megabayt/saniye yazmada yükseklik 1029 metre/saniye oranlarında ydı 10.000 dediğimiz averajda erkek 2300 megabayt 62 dereceye kadar yükseldi gerçek dünyada verdiği değerler güzel Ben orada okuma ve yazmayı e %50 150 olarak ayarlamış durumdayım programda ve

okuma nasıl 22 galaksilere kadar gerilerken yazmada 3000 megavatlık Bir performans ağlaması Benim için özel bizim gibi kullanıcılar için çok güzel bir oran oldu mu stabiliteye sağlamak Diğerlerine bağlıydı burada kutu içinde verilen değerlerle anville Benchmark yapımı üstünde aldığımız değerleri kıyaslayacak kutu üstünde yazılan değer 610000 okuma 710000 ay 30 değerinde yazma idi arkadaşlar fakat bizim ambil testi ile aldığımız skorlarla ise 680 2711 bina yok yazma oldu yani kuşu üzerinde yazan verilerden bile fazlasını Korkarım MP4

sağlayabiliyor hangi video formatları da rahat bir şekilde kullanabileceklerini gösteren bir teslimiz bulunuyor bu testimiz inadı blackmagic disk Speed Test Arkadaşlık bu test sinema 11422 gibi hangi çözünürlüklerde sizlere söyleyebiliyor Görebiliyoruz program Şimdilik en yüksek 4 görüntüler için bir test gerçekleştiriyor ama yeni güncelleme ile 8k testlerinde bekleyeceklerini belirtmişler Ama tabii ki de bu performans ya zaten temiz kar görüntüleri rahat bir şekilde işleyebilirsiniz bu ya sesli ile ya programı skorunda ise 2160p de yani gerçek 4K

çözünürlük t60 yine Tüm bu görüntü formatlarında MP4 yüze rahat bir şekilde kullanacağınızı program bildirilen gösterdi Arkadaşlar bu noktada aşağısı çok sevinecek bir şey kalmadı sunduğu stabilite yükseğe okuma yazma performansı 4 ve 8 tane farklı boyutlara sahip seçeneklerini sunulması MP4 şu anki için iş bulacak keserek oldukça hedeflemiş durumda ve fiyat noktasında ise gerçekten yurtdışında bildiğiniz tepeye oynuyor Çünkü adamların yani yabancıların maaşını Günlük çalışma kazançları göz önünde