sürü sonucu getiriyor Evet şu anda dahili web

Admin

Administrator
Staff member
kameralar falan geçiyor telefon kısmında Onun için yeni bir telefon eşlikçisi diye bir uygulama yapmışlar Gördüğün gibi Android'i iPhone da destekliyor Eskiden sadece Windows Phone için hani bir senkronizasyon yazılımı vardı ya fotoğrafları aktarma falan artık Hepsi Hepsini destekliyorum diyor hep burada da işte benim telefonum sizden niye yoksun gidersem gidemem Burak genel olarak Windows 10 böyle performans olarak Windows güzel çalıştıran bir bilgisayar çalıştır sıkıntıya gerek yok bir şey olabilir bazı arkadaşlar bu son sürüm

olacakmış 17'ye Büyük olasılıkla bir daha öyle kutusunda üstünde duran bir Windows çıkarmayacak Kendisi sürekli güncellenecek aynı işte buraya Benim okuduğum bir yazıda çeşitli Saraylılar falan var ya devamlı güncel böyle işte dünya lansmanı falan yapacakları bir Windows herhalde çıkaracaklar daha çok servis haline geliyor Windows yani sen şimdi sen bunu ücretini ödeyip kutusuyla Satın alıp evine geliyorsun Orada artık online servis olacak Sen abonelik ödeyeceksin falan filan ona hazır Office 365 de falan biliyorsun dizüstü

bilgisayara bilgisayara göre bunun bir de tablet koydular onu Ayrıca cihazla deneyeceğiz orada Çünkü bir de şu var tablette Office uygulamalarını hafifce ürünleri Küçük boyutlu özellikle tabletlerde ücretsiz olarak Microsoft Office uygulamalarını işte hafifletilmiş sürümlerini falan suluyor öyle bazı ekler var onları cihazlarından konuşuruz tamam bu ekspertiz olayında çok şey gelmiş Onları da cihazımızı bağlayıp oynayarak ayrı bir bölümde anlattı ve gelen talep üzerine Biz bu sene daha çok konuşuruz Çünkü hayatımıza girdi ve

önemli bir gelişme lk izlenimler çok olumlu O yüzden dün de olsa Onunla biz daha çok uğraşırız İyi anlamda Evet Nasıl bir dediğinizi duyar gibiyim ama mp400 serisi Gerçekten de öyle Fakat bunun açıklamasını yapmalıyım sizlere Ondan sonra incelemesine geçeceğim NBA Miami ihtiyaç duyulması biraz daha artmış durumda Çünkü ülkemizde dahil olmak üzere tüm dünya artık 4 Kay bir kenara bırakın 8 saat görüntü işlemelerine geçti sadece 17 işlemleri değil üç boyutlu görüntü işlemeler falan Bunların hepsi yüksek