sorunları var o da kurumsal şurubun tamamı

Admin

Administrator
Staff member
ile aynı orada da hani Yine okulda falan yönetici bilgisayarları yönetebilirsin diye aynı özellikleri sonuçlar oda piyasada satılmıyor internet of Things nesnelerin interneti için suyunu falan çıkacak O da böyle tarifi içi Evet daha da küçük sistemleri falan kurulması için özel çekirdek sürüm Murat bu hepsinin 32 ve 64 onları var Mobile kısmına girmiyorum Bir de telefonlara gelecek Windows 10 mobile var O daha çıkmadı biliyor sonra özel önemli bir değişiklik Windows update ayarları olurdu ya şöyle yap kontrol etme ben kontrol edeceğim

Güncellemeleri falan kalkıyor artık güncellemeler otomatik gelecek Pro ve kurumsal kullananlar geciktir yükleme Şimdilik yükleme seçeneğini yapabilecek Çünkü adamın ilk önce bir hazırlık yapması lazım falan geciktirme biliyor yapma artık biz de olsa gelip yüklenecek onu belirten ince bir detay Usta Windows 10 sertifikalı etiketi bilgisayarlarda 1.8 buz ayarı yok Eskiden biliyorsun Bekir Bulut ya da ne anlama geliyor daha az yer tuttum ki 16 megabayt depolaması olan Tabletlere falan bulabilsin diye Microsoft işletim sisteminin kendi

dosyalarını otomatik sıkıştırılabilme özelliği vermiş sıkıştırma oranı üretici belirliyor test edip makinesini yavaşlat Bir erkek ile Çünkü o işlemciye yük bindirir şöyle bir bilgi vermişler 32-bit Windows ta bir buçuk gigabyte 64 1.2.6 GB kurulumlu küçük de biliyormuş Bu işi çok 32 gigabayt 1672 olan tabletler var ya onlar için geçerli suratından altyapı bilgileri teknik bilgiler şimdi vurduk mu çok da sevmediğimiz bir şey vardı tam ekranı kaplayan dokunmatik cihazlar için yapılmış ama masaüstünde bizim üzerimize kalmıştı ekran vardı şimdi başla

bekle de artık bir Start Medusa hale geldi O insanın bütün özellikleri bunun içinde çalışıyor Hatta şu grupları yer değiştiriyorsun bunu da alabilirim bunları akıllı kutular canlı kutular telefonlarda da gördüğümüz mesela 2 tane mail gelmiş hemen uyarıyor bunları kaldıra biliyorsun küçülte Biliyorsun artık burada bilgisayarı yeniden başlatma falan var ya da sistemden çıkış falan yukarıya gidermiş görüyorsun Bunun dışında hani bütün uygulamaları görmek istersen tam olarak start memnun tamamını erişmek istersen alfabetik olarak bu geliyor