SRT yazıları göster demedim şimdilik ama

Admin

Administrator
Staff member
gösteriyor gösteriyor Sence kesinlikle kullanmamıza gerek yok lafını bile göstermiyor ama sonuçta gelişmiş gelişmiş Murat Bunu biz eğlence kısmında benim aslında konuşmamız lazımdı eğlence kısmında çok detaylarını vereceğiz ama çok konuşuluyor O yüzden tekrar söyleyelim işte Windows 10 et Birds oyunlarını oynatacak öyle bir şey yok cihaza Expert var ama ağlatıp o oyunları PC ekranında oynayabiliyorsun ve bir şeye bağladın kontrolü ile oynayabiliyorsun bunda çalışan orada sen kendi ekranda oynuyorsun Ama tabii ki

bu cihaz olmasa ders Çalışmıyorsan 360'da da öyle bir hizmet tutulmuyor Biliyorsun çok önemlidir Eğer Geliyor geliyor yani daha sonra ileride de kendi Kıras da gel başka bir hastalık oyun güncelleme ile Windows'un içine dahil olacak bu güncellendi gelişmiş hali var 25 yıl falan geliyor Murat oyunlarda nasıl biliyorsun Önemli olan daire tx12 geliyor 8'de falan gelmeyecek aynı nasıl daha önce vistaya geçiş gerekmişti 9 yüzünden onun yüzünden 10 Şimdi de Daire 12 için sana getirecek çok şey getiriyor daha çok performansı

için ekran kartını daha iyi daha iyi kullanmak için bir sürü özellik getiriyor biz onlardan Ayrıca değil ama firmalardan hazır zannedersem anlamında daha biraz daha gelişmesi lazım bunlar hep Gelen şeyleri söyledikleri ki şey gitti Never gittin Windows Media Center ünite ekranda uzaktan kumanda ile kullanmanı yarayan yok Eğer Eskiden bilgisayarında varsa ya da güncelleme yapsın da o artık gidiyor olsun o kullanıcılara uygulama belirtiliyor Home sürümünde dediğim gibi Windows update in ayarları yok Sadece önerileri yükle

falan o ayarlar yok çıkartılmış bir özellik USB den bağlanan disket sürücüler kendinden Windows artık onları desteklemiyor sürücüsü varsa firmasında surucusunu yükleyerek atabiliyorsun niye alışkanlıklar Anlamadım çünkü o zaten bir özel sürücü desteği gerektiren falan bir şey değil nedense Windows 10'da disket sürücü tam olarak artık yok olsun sormak istediğin bir şey var mı şu anda sormak istediğin bir şey yok ama herhalde özellikle laptoplara vesaire yüklenirken Onların özel bazı sürücüleri bazı uygulamaları var Evet kendi içinde bir